ADRO s.c. - rzetelność i fachowość

Rolety typu dzień-noc

Rolety typu dzień-noc

Coraz popularniejszym wyborem naszych Klientów stają się specjalne modele Dzień i Noc, które łączą cechy rolet i żaluzji. Rolety dzień noc to rozwiązanie dla osób poszukujących ciekawych i nowatorskich rozwiązań w aranżacji okien Główną zaletą rolet dzień noc jest zastosowanie dwuwarstwowej tkaniny, która dzięki poziomym pasom o różnej przepuszczalności światła pozwala łatwo regulować stopień nasłonecznienia pomieszczeń. Bogata oferta kolorystyczna sprawia, że rolety dzień noc są idealnym rozwiązaniem we wnętrzach o charakterze nowoczesnym oraz klasycznym.

Spośród dostępnych na rynku rolet, rolety typu dzień i noc wyróżniają się wyglądem i możliwością regulowania zaciemnienia. Rolety typu dzień i noc można stosować we wszystkich rodzajach pomieszczeń, nawet przy dużych przeszkleniach.

Co istotne wpływają one nie tylko na poziom zaciemniania pokoju, ale także na jego wygląd. Paskowy wzór rolety powoduje, że zbędne są już wszelkie dodatkowe ozdoby w oknie jak firany.

Oferujemy szeroki wachlarz kolorów i wzorów tkanin Dzień/Noc.

Rolety typu dzień i noc można podzielić na trzy kategorie konstrukcyjno-montażowe:

  • Rolety dzień i noc wolnowiszące (klasyczne)- montowane do ściany i sufitu, dobre do okien dużych i o nietypowych rozmiarach.
  • Mini rolety dzień i noc - zawiesza się na mocnej taśmie klejącej lub montując za pomocą specjalnych, bezinwazyjnych haczyków bezpośrednio na ramie okna.
  • Rolety dzień i noc w kasecie - ze względu na prowadzenie w specjalnej ramie, materiał przylega bezpośrednio do szyby, a przy tym zapobiega nadmiernemu zbieraniu się kurzu. Mogą być montowane poprzez wklejenie na ramę lub za pomocą uchwytów, jak w przypadku mini rolet.